E ardhmja e Ibrës? Raiola: Ai mund të luajë deri në 50 vjet, është më i fortë nga sa mendon

E ardhmja e Ibrës? Raiola: Ai mund të luajë deri në 50 vjet, është më i fortë nga sa mendon

17:42, 30/03/2021

Cila do të jetë e ardhmja e Zlatan Ibrahimovic? Në intervistën e gjatë të dhënë sot për “The Athletic”, Mino Raiola foli edhe për sulmuesin e Milanit: “Zlatan është me mua prej 20 vitesh, me të kam një marrëdhënie edhe më të afërt sesa me të tjerët. Është më i fortë edhe nga sa mendon edhe ai. E ardhmja? Ai ende duhet të luajë tre ose katër vjet për veten e tij, pastaj të paktën tetë të tjerë për të më paguar (qesh). Do të thotë se ai do të luajë të paktën deri në moshën 50 vjeç ”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco