ZYRTARE: UEFA zbulon vendin ku do zhvillohen dy ndeshjet Chelsea – Porto

ZYRTARE: UEFA zbulon vendin ku do zhvillohen dy ndeshjet Chelsea – Porto

15:57, 30/03/2021

UEFA ka konfirmuar që dy ndeshjet mes Chelseas dhe Portos, do zhvillohet në stadium neutral.

Shkaku i pandemisë së COVID-19, dy ekipet nuk do kenë mundësinë që ndeshjet t’i zhvillojnë në stadiumet e tyre.

UEFA ka konfirmuar se stadiumi i Sevillas,  “Ramos Sanchez-Pizjuan” do jetë mirëpritës për dy skuadrat.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco