VIDEO/ Prekja e ‘Akrepit’, shikoni çfarë supergoli shënon lojtari i Danimarkës

VIDEO/ Prekja e ‘Akrepit’, shikoni çfarë supergoli shënon lojtari i Danimarkës

11:23, 30/03/2021

Një super gol është shënuar në qendrën stërvitore te ekipi kombëtar i Danimarkës një ditë para ndeshjes me Austrinë, e vlefshme për fazën eliminatore në Kupën e Botës ‘Katari 2022’.

Gol në stilin e Zlatan Ibrahimovicit e shënoi mesfushori i Borussia Dortmundit, Thomas Delaney.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco