VIDEO/ Gol i çmendur ‘Alla Messi’, talenti i Sevillas driblon të gjithë lojtarët e Barçës!

VIDEO/ Gol i çmendur ‘Alla Messi’, talenti i Sevillas driblon të gjithë lojtarët e Barçës!

21:30, 10/02/2021

Sevilla ka befasuar të gjithë duke kaluar në avantazh 1-0 ndaj Barcelonës në Kupën e Mbretit.

Në minutën e 25’ ishte mbrojtësi Jules Kounde i cili kalon në avantazh vendasit.

22-vjeçari francez shënoi gol “Alla Messi” pasi i vetëm dribloi të gjithë mbrojtësit kundërshtar dhe më pas me një goditje diagonale e ndali topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco