VIDEO/ Atalanta shënon dy gola të shpejtë

VIDEO/ Atalanta shënon dy gola të shpejtë

21:07, 10/02/2021

Atalanta po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për fazën gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Fillimisht në minutën e 10’ ishte Duvan Zapata ai i cili shënoi për bergamakët, ndërsa 6 minuta më vonë, Matteo Pessina dyfishoi shifrat.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco