Man City synon kalimin në çerekfinale kundër Swanseas, ja formacionet zyrtare!

Man City synon kalimin në çerekfinale kundër Swanseas, ja formacionet zyrtare!

18:33, 10/02/2021

Manchester City luan sonte kundër ish skuadrës së Bersan Celinës, Swansea City

Skuadra e Pep Guardiolës synon që të kualifikohet në çerekfinalen të FA Cup. Për këtë Guardiola sonte ka startuar me një ekip të kombinuar, rezervë dhe të formacionit të parë – me shpresën se do ta eliminojë nga gara skuadrën nga Championshipi.

Kështu nga minuta e parë ka startuar në sulm për Cityn Jesus, Sterling dhe Torres.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco