Icardi tërbon tifozët zikaltër, ja gjesti i tij pas eliminimit nga Kupa e Italisë

Icardi tërbon tifozët zikaltër, ja gjesti i tij pas eliminimit nga Kupa e Italisë

17:18, 10/02/2021

Ish-kapiteni i Interi, Mauro Icardi e ka pëlqyer një fotografi të festës së lojtarëve të Juventusit pasi u kualifikuan në finalen e Kupës së Italisë.

Icardi u largua nga Interi për t’ju bashkuar PSG-së në verën e vitit 2019, ndërsa skuadra nga Ligue 1 e bleu kartonin e tij verën e kaluar për 50 milionë euro.

Icardi duket se ka marrëdhënie të mira me disa nga lojtarët e Juventusit pasi ai ka pëlqyer një fotografi në rjetet sociale të Cristiano Ronaldos, Leonardo Bonuccit, Alvaro Moratas dhe disa yjeve të tjerë të Zonjës së Vjetër ku ata janë duke festuar fitoren ndaj Interit.

Sulmuesi argjentinas ishte lidhur për kohë të gjatë edhe me një kalim tek Juventusi por Interi nuk pranoi të forconte konkurrentët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco