Zyrtare/ Sulmuesi i Kosovës firmos me skuadrën izrealite

Zyrtare/ Sulmuesi i Kosovës firmos me skuadrën izrealite

16:55, 10/02/2021

Futbollisti i përfaqësuese së Kosovës, Florent Hasani, do ta vazhdojë karrierën në kampionatin izraelit.

23 vjeçari largohet nga klubi i Diosgur dhe ka firmosur me skuadrwn e Hapoel Kfar Saba.

Lajmi është konfirmuar nga klubi në faqen zyrtare. Sulmuesi pritet të ndihmojë Hapoel Kfar Saban në Premierligën e Izraelit që aktualisht është në pozitën e 9-të me 22 pikë të grumbulluara.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco