Manchester United kualifikohet në çerekfinale të FA CUP

Manchester United kualifikohet në çerekfinale të FA CUP

23:18, 09/02/2021

Manchester United iu deshën 120 minuta për të arritur fitoren e radhës ndaj West Ham me rezultatin 1-0.

Scott McTomminay erdhi nga stoli rezervë për t’i dhënë fitoren “Dajjve të Kuq” ndaj skuadrës të West Ham.

Me këtë fitore, Man Utd kanë kaluar në fazën tjetër të FA Cup, në çerekfinale, ku presin të mësojnë kundërshtarin e radhës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco