VIDEO/ Real Madrid shënon dy gola të shpejtë

VIDEO/ Real Madrid shënon dy gola të shpejtë

22:24, 09/02/2021

Real Madrid po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Getafes në la Liga.

Fillimisht në minutën e 60’ ishte Karim benzema i cili shënon për mdarilenët, ndërsa pas 7 minutash Ferland Mendy dyfishon shifrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco