FOTO-VIDEO/Juve - Inter, mbyllet pa gola pjesa e parë. Zikaltërit dominojnë me statistika

FOTO-VIDEO/Juve - Inter, mbyllet pa gola pjesa e parë. Zikaltërit dominojnë me statistika

21:37, 09/02/2021

Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Juventusit dhe Interit, takim i vlefshëm për kthimin e gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë.

Zikaltërit i kanë dominuar 45 minutat e para të sfidës, duke krijuar disa raste për shënim, por pa arritur t’i kthejnë në gol.

 

 

 

 

Në minutën e 10’ Inter pretendoi për një penallti në dëm të Lautaro  Martinez, por gjyqtari i takimit nuk ishte i të njëjtit mendim.

STATISTIKA:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco