VIDEO/ Ky është asistimi i Arbër Zenelit në Kupën e Fancës

VIDEO/ Ky është asistimi i Arbër Zenelit në Kupën e Fancës

21:25, 09/02/2021

Arbër Zeneli ka asistuar në humbjen e Reims 3-4 ndaj Valenciennes në Kupën e Francës.

Për skuadrën e Reims startoi si titullar, Valon Berisha, i cili u largua nga ndeshja në minutën e 59-të për t’i lënë vendin Munetsit.

Ndërsa Zeneli hyri në lojë në minutën e 60-të ku skuadra e tij ishte duke humbur me rezultatin 1-2. Guillaume shënoi golin e parë për Valenciennes në minutën e 21-të kurse Sierhuis barazoi në minutën e 30’.

Guillaume shënoi edhe golin e dytë në minutën 56-të kurse dy golat e fundit për miqtë i shënoi Cabral një në minutën e 64’ dhe një në të 81-ën.

Dia shënoi dy golat e fundit për Reims kurse Arbër Zeneli dhuroi asistin e tij në golin e tretë që u shënua në minutën e parë shtesë të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco