Formacionet zyrtare: Real Madrid - Getafe

Formacionet zyrtare: Real Madrid - Getafe

19:56, 09/02/2021

Sot në orën 21:00, Real Madrid pret Getafen në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të në La Liga.

Madrilenët do të tentojnë të afrohen me kryesuesit duke përfituar nga hapi fals që bëri Atletico mbrëmjen e djeshme ndaj Celta Vigos (2-2).

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco