VIDEO/ Pas golit të 500-t, Ibra feston duke dhuruar spektakël!

VIDEO/ Pas golit të 500-t, Ibra feston duke dhuruar spektakël!

23:00, 07/02/2021

Zlatan Ibrahimoviç ka arritur kuotën e 501 golave gjatë karrierës me klubet ku është aktivizuar.

Bomberi suedez u shfaq i lumtur pas ndeshjes ndaj Crotones duke dhuruar spektakël në kërcim.

Me fitoren ndaj Krotones, kuqezinjtë rimarrin vendin e parë dhe ndodhen në +2 pikë lart Interit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco