VIDEO/ Sprint i pabesueshëm nga mesi i fushës! Mbappe realizon gol të bukur

VIDEO/ Sprint i pabesueshëm nga mesi i fushës! Mbappe realizon gol të bukur

22:09, 07/02/2021

PSG ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Velodromes.

Është Kylian Mbappe që ka shënuar në minutën e 9 pas një kundërsulmi të shpejt të PSG që u organizua nga Di Maria.

Francezi bëri një sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës duke shënuar një supergol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco