VIDEO/ Lazio kalon në avantazh

VIDEO/ Lazio kalon në avantazh

22:20, 07/02/2021

Lazio ka kaluar në avantazh 1-0 kundër Cagliarit në Serie A.

Goli ka ardhur në minutën e 62-të me anë të Immobiles.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco