VIDEO/ Shënohet goli i parë në sfidën Sheffield United – Chelsea

VIDEO/ Shënohet goli i parë në sfidën Sheffield United – Chelsea

21:11, 07/02/2021

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Sheffield United – Chelsea.

Mason Mount ka shënuar gol në minutën e 43-të duke kaluar në avantazh blutë londinez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco