Formacionet zyrtare: Lazio – Cagliari

Formacionet zyrtare: Lazio – Cagliari

20:17, 07/02/2021

Lazio do të presë Cagliarin në ndeshje e vlefshme për javën e 21-të të Seria A.

Vendasit synojnë vetëm fitore në mënyrë që të vazhdon ngritjen në renditje për të siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Kurse, miqve iu nevojiten pikët për t’u larguar zona e rrezikshme.

Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi pavarësisht që shënoi në tri ndeshjet e fundit, është sërish në stol.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco