VIDEO/ Uzuni i papërmbajtshëm! Shikoni çfarë goli shënon shqiptari...

VIDEO/ Uzuni i papërmbajtshëm! Shikoni çfarë goli shënon shqiptari...

20:01, 07/02/2021

Myrto Uzuni po kalon një formë të jashtëzakonshme.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare po zhvillon ndeshje të bukura dhe po shënon rregullisht. Beratasit i kanë mjaftuar 11 minuta për të realizuar sot ndaj ekipit të vendit të dytë, MOL Vidi dhe për t’i dhuruar avantazhin kampionëve të Hungarisë.

Ky ishte goli i gjashtë sezonal në kampionat për Myrto Uzunin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco