Formacionet zyrtare: Sheffield United – Chelsea

Formacionet zyrtare: Sheffield United – Chelsea

19:53, 07/02/2021

Chelsea luan në transfertë kundër Sheffield Unitedit, e vlefshme për xhiron e 23-të të Premier Leagues.

Pas fitores ndaj Tottenhamit, “Blutë” do të kërkojnë të vazhdojnë me këtë seri pozitive ndërsa, vendasit synojnë befasinë për t’u larguar nga zona e rrezikshme.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco