Formacionet zyrtare: Liverpool – Man City

Formacionet zyrtare: Liverpool – Man City

16:39, 07/02/2021

Sot në orën 17:30, Liverpooli do të presë Manchester Cityn në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Premier League.

Dy skuadrat janë pretendentë për titull, prandaj synojnë vetëm fitoren.

Vlen të theksojmë që për ylli shqiptar Xherdan Shaqiri do ta nisë ndeshjen nga stoli.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco