Kupa e Italisë/ Goli i parë në Itali, Vedat Muriqi kualifikon Lazio-n në çerekfinale

Kupa e Italisë/ Goli i parë në Itali, Vedat Muriqi kualifikon Lazio-n në çerekfinale

23:11, 21/01/2021

Lazio është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Italsië. Bardhekaltërit mpshtën Parmën me rezultatin 2-1.

Ishte sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ai i cili shënoi golin e fitores për lacialët, në minutën e 90-të të takimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco