VIDEO/ Nis vrullshëm pjesa e dytë, Partizani humb shansin e artë

VIDEO/ Nis vrullshëm pjesa e dytë, Partizani humb shansin e artë

19:13, 21/01/2021

Është duke u luajtur në këto momente, derbi i kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës, takim i vlefshëm për javën e 15-të në Kategorinë Superiore.

Pjesa e dytë ka nisur mjaftë vrullshëm, me “të kuqtë” që iu afruan golit.

Në minutën e 47’ ishte Solomon që humbi një shans të artë. Sulmuesi i Partizanit nuk arrin të shtyjë drejt rrjetës një top shumë pranë vijës fatale. Nuk i besojnë syve të kuqtë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco