Ja formacioni i Milanit pas dy transfertave të janarit

Ja formacioni i Milanit pas dy transfertave të janarit

15:22, 20/01/2021

Paolo Maldini punon për të tjera prurje nga merkatoja, por ardhjet e Meites dhe Mandzukic zgjerojnë zgjedhjet e Stefano Piolit për formacionin, sidomos në një moment si ky, kur mungesat në organikë janë të shumta.

I dubluar në çdo rol, klubi shpreson që të ketë armët e nevojshme për të synuar një ecuri si ajo që e mban aktualisht në krye të Serisë A e në garë për Kupën e Italisë dhe Ligën e Europës.

Formacioni i Milanit i publikuar nga Panorama sport:

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco