Hidhet shorti i Europa League/ Milani ‘peshkon’ serbĂ«t, ‘ferr’ pĂ«r Manchester United

Hidhet shorti i Europa League/ Milani ‘peshkon’ serbĂ«t, ‘ferr’ pĂ«r Manchester United

13:19, 14/12/2020

U hodh në Nion të Zvicrës shorti i Europa League, ku u përcaktuan 16 çiftet e kësaj faze shkruan Syri.net.

Milani do të përballet me serbët e Crvena Zvezdës, kundërshtar me të cilët Tirana u përball në eliminatoret e Champions League.

Manchester United do të ketë një përballje aspak të lehtë me spanjollët e Real Societad.

Ndërsa një prej pretendentëve, Tottenhami i Jose Mourinhos, do të ketë një ndeshje të lehtë letër ndaj austriakëve të Wolsfsberg.

Më poshtë mund të shihni të gjitha çiftet që u përcaktuan nga tërheqja e goglave.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco