FOTO/ Shorti i Champions League, ja përballja e parë e 1/8-ave

FOTO/ Shorti i Champions League, ja përballja e parë e 1/8-ave

12:15, 14/12/2020

NDESHJET E FAZËS SË 1/8-ave të Ligës së Kampioneve , sezoni 2020-2021:

Borusia Mynshenglabah-Mançester Siti

Lacio-Bajern Mynih

Atletiko Madrid-Çelsi

Lajpcig-Liverpul

Porto-Juventus

Barcelona-PSG

Sevilja-Borusia Dortmund

Atalanta-Real Madrid

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco