La Liga/ Lionel Messi nderon Barcelonën, gol me vlerën e 3 pikëve

La Liga/ Lionel Messi nderon Barcelonën, gol me vlerën e 3 pikëve

23:08, 13/12/2020

Barcelona rikthehet tek fitorja në La Liga, e cila sigurohet falë  golit të Lionel Messit në minutën e 76-të ndaj skuadrës së Levantes.

Katalanasit triumfojnë minimalisht 1-0 ndaj Levantes, duke arritur një trepikësh me vlerë, duke parë nisjen katastrofale të këtij sezoni.

Blaugranat me këtë fitore ngjiten në vendin e 8-të me 17 pikë të grumbulluara në 11 ndeshje të zhvilluara.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco