Vllaznia-Partizani, formacionet zyrtare

Vllaznia-Partizani, formacionet zyrtare

16:23, 13/12/2020

Vllaznia pret në “Loro Boriçi” Partizanin ditën e sotme, në kryendeshjen e javës e cila do të luhet duke filluar nga ora 16:45.

Shkodranët i kanë bërë një nisje shumë të mirë sezonit deri tani, teksa kryesojnë kampionatin dhe do të kërkojnë të marrin një rezultat pozitiv.

Megjithatë nga ana tjetër Partizani i Ilir Dajës ka treguar gjithashtu se është në një formë shumë të mirë dhe gjithashtu do të kërkojë të marrë fitoren.

Pritet një ndeshje spektakolare dhe e luftuar nga të dyja ekipet, që njihen edhe për lojën e hapur që bëjnë.

Formacionet zyrtare

Vllaznia: Zogovic, Gurishta, Adili, Imami, Isaevski, Krymi, Marku, Jonuzi, Imeri, Hoxhaj, Dilaver

Trajner: Thomas Brdariç

Partizani: Hoxha, Idrizaj, Bitri, Belica, Hakaj, Broja, Kote, Mala, Cara, Solomon, Kardozo

Trajner: Ilir Daja

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco