VIDEO/ Ish-sulmuesi i Skënderbeut ndëshkon dy herë Romën

VIDEO/ Ish-sulmuesi i Skënderbeut ndëshkon dy herë Romën

20:14, 10/12/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mes CSKA së Sofies dhe Romës, e vlefshme për javën e 6-të të fazës së grupeve në Europa League.

Skuadra bullgare po fiton me rezultatin surprizë 3-1 ndaj verdhekuqëve, falë dopietës së ish-sulmuesit të Skënderbeut, Ali Sowe dhe golit të shënuar nga Tiago Rodrigues.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco