VIDEO/ Roma barazon rezultatin në Europa League

VIDEO/ Roma barazon rezultatin në Europa League

21:46, 03/12/2020

Roma ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën ndaj Yang Boys e vlefshme për javën e parafundit në Europa League.

Në minutën e 44’ ishte Borja Mayoral i cili mposhti portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco