VIDEO/ Befasohet Roma, Young Boys kalon në avantazh

VIDEO/ Befasohet Roma, Young Boys kalon në avantazh

21:34, 03/12/2020

Young Boys ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Romës, e vlefshme për javën e 5-të të fazës së grupeve në Ligën e Europës.

Në minutën e 34’ ishte Jean Pierre Nsame ai i cili shënoi për skuadrën zvicerane, pas një veprimi të bukur individual.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco