Champions/ Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet...

Champions/ Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet...

21:47, 02/12/2020

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së mërkurë në Champions League.

Bie në sy fitorja 1-0 e Dortmund ndaj Lazio-s. Në minutën e 44’ ishte Raphael Guerreiro ai cili shënoi për verdhezinjtë pas një asisti të Thorgan Hazard.

Duke fituar janëedhe Juventus, Barcelona e Chelsea, ndërsa dueli midis Manchester United dhe PSG-së është mbyllur në barazim 1-1.

Rezultatet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco