Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG

Formacionet zyrtare: Man Utd – PSG

20:26, 02/12/2020

Sot në orën 21:00 Manchester United pret PSG-në në ndeshjen e javës së 5-të në fazën e grupeve të Champions League.

Në Grupin H gjithçka është e hapur për kalimin në fazën tjetër, prandaj kjo ndeshje ka një rëndësi të madhe.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco