Champions/ Basaksehir - Leipzig, formacionet zyrtare

Champions/ Basaksehir - Leipzig, formacionet zyrtare

17:48, 02/12/2020

Në orën 18:55, në stadiumin “Fatih Terim” të Stambollit, do të luhet sfida mes Basaksehir dhe Leipzig, e vlefshme për javën e 5-të të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Skuadra gjermane me një fitore të mundshme e kombinuar me humbjen e PSG-së përballë Manchester United, do të ngjitej në vendin e dytë në grupin H.

Formacionet Zytare:
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco