Vllaznia jep lajmin e hidhur për vdekjen e të atit të trajnerit të portierëve

Vllaznia jep lajmin e hidhur për vdekjen e të atit të trajnerit të portierëve

10:53, 02/12/2020

Trajneri i portierëve të Vllaznisë, Ideal Lekiqi, humbi sot babanë e tij.

Lajmi u dha nga klubi shkodran në faqen zyrtare, ku bën me dije se i ati i pjesëtarit të stafit teknik kuqeblu është ndarë nga jeta.

Lekiqi punon prej vitesh si trajner i portierëve te Vllaznia.

Image

NJOFTIMI I VLLAZNISË

“Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta babai i trajnerit të ekipit tonë Ideal Lekiqi. Klubi i Futbollit Vllaznia i qëndron pranë atij në këto momente të vështira duke i shprehur ngushëllimet për humbjen e parakohshme e të dhimbshme të njeriut të shtrenjtë të tij!”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco