VIDEO/ Super asist i Brozovic, shënon Lukaku

VIDEO/ Super asist i Brozovic, shënon Lukaku

22:24, 01/12/2020

Inter ka kaluar sërish në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Borussia Monchengladbach, e vlefshme për javën e 5-të të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 64’ ishte Romelu Lukaku ai i cili shënoi për zikaltërit, pas një pasimi të shkëlqyer të Marcelo Brozovic. Ky i fundit arriti të thyej nja aksion të skuadrës gjermane dhe më pas të asistojë për Lukakun, që me një goditje të fuqishme mposhti porterin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco