VIDEO/ Liverpooli në avantazh ndaj Ajaxit, portieri bën gafën e rëndë!

VIDEO/ Liverpooli në avantazh ndaj Ajaxit, portieri bën gafën e rëndë!

22:18, 01/12/2020

Liverpooli ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Ajaxit në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në minutën e 58’ ishte Curtis Jones i cili dërgon topin në rrjetë pas daljes së gabuar të portierit të skuadrës holandeze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco