VIDEO/ Atletico kalon në avantazh përballë Bayernit

VIDEO/ Atletico kalon në avantazh përballë Bayernit

21:33, 01/12/2020

Atletico Madrid ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Bayernit në javën e 5-të të fazës së grupeve në Champions League.

Në minutën e 26’ ishte Joao Felix i cili depërton bukur në zonën kundërshtare dhe me goditjen e tij mposht portierin e bavarezëve, Alexander Nubel.

Kujtojmë që Bayerni ka siguruar kualifikimin dhe vendin e parë në raundin e 1/16 në Ligën e Kampioneve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco