VIDEO/ Zhbllokohet sfida ndaj Borussia Monchengladbach, gol fantastik i Darmian

VIDEO/ Zhbllokohet sfida ndaj Borussia Monchengladbach, gol fantastik i Darmian

21:19, 01/12/2020

Inter ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Borussia Monchengladbach, e vlefshme për javën e pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 17’ ishte Mateo Darmian ai i cili shënoi për zikaltërit, pas një asisti të Gagliardinit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco