VIDEO/ Reali rrezikon kualifikimin në Champions, ja çfarë ndodh 7 minuta nga fundi...

VIDEO/ Reali rrezikon kualifikimin në Champions, ja çfarë ndodh 7 minuta nga fundi...

20:38, 01/12/2020

Real Madrid rrezikon kualifikimin në 16 më t mirat e Champions Leagues.

Shakhtar Donetsk po fiton 2-0 ndaj skuadrës së Zidanes në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në Ligën e Kampioneve.

7 minuta nga fundi, Manor Solomon realizon një gol të bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco