VIDEO/ Champions, Reali pëson gol shokues nga Shakhtar Donetsk

VIDEO/ Champions, Reali pëson gol shokues nga Shakhtar Donetsk

20:20, 01/12/2020

Real Madrid ka pësuar një gol shokues ndaj Shakhtar Donetsk në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 57’ ishte Dentinho i cili përfitoi nga vendosja e gabuar e mbrojtjes kundërshtare për të dërguar më pas topin në rrjetë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco