Formacionet zyrtare/ Borussia Monchengladbach - Inter, Lu-La nga minuta e parë

Formacionet zyrtare/ Borussia Monchengladbach - Inter, Lu-La nga minuta e parë

19:59, 01/12/2020

Java e pestë e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve ofron një duel mjaft interesant midis Borussia Monchengladbach dhe Inter.

Zikaltërit vijnë me synimin e vetëm për të dalë me tri pikë nga kjo sfidë, pasi çdo rezultat tjetër do të përkthehej në eliminim nga grupi.

Megjithatë, skuadra italiane nuk do ta ketë të lehtë pasi përballë do të ketë një ekip mjaft të mirëoganizuar që do të kërkojë të marrë një rezultat pozitiv.

Formacionet Zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco