VIDEO/ Fantastik Mërgim Berisha, sulmuesi shqiptar shënon dy gola të tjerë në Champions

VIDEO/ Fantastik Mërgim Berisha, sulmuesi shqiptar shënon dy gola të tjerë në Champions

19:36, 01/12/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Lokomotivës së Moskës dhe Salzburg, e vlefshme për javën e 5-të  të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Skuadra austrakie po fiton me rezultatin 2-0 ndaj rusëve, falë golave të shënuar nga sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha.

Mërgim Berishën ka arritur të realizoi katër gola në Ligën e Kampioneve, pas dy golave të shënuar ndaj Bayern Munich.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco