VIDEO/ Të gjithë po tallen me Granit Xhakën, shikoni çfarë gafe bëri shqiptari...

VIDEO/ Të gjithë po tallen me Granit Xhakën, shikoni çfarë gafe bëri shqiptari...

20:58, 30/11/2020

Skuadra e Arsenal dje pësoj humbje 2-1 nga Ëolves, duke vazhduar formën e dobët këtë sezon në Premier League.

Paraqitja e Granit Xhakës në këtë ndeshje po bën xhiro në rrjetet sociale, sidomos momenti kur ai po e markonte Adama Traoren.

Në vend që t’i afrohej, Xhaka largohej me vrap drejt portës së tij, duke qenë shumë pak i interesuar se çfarë po bën Adama Traoren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco