VIDEO/ Lojtari bie pa ndjenja në Arsenal-Wolves, dërgohet me urgjencë në spital

VIDEO/ Lojtari bie pa ndjenja në Arsenal-Wolves, dërgohet me urgjencë në spital

21:08, 29/11/2020

Në minutat e para të sfidës midis Arsenalit dhe Wolves pati dhe momente frike.

Mbrojtësi brazilian i Arsenalit, David Luiz, pati një përplasje në ajër kokë më kokë me sulmuesin meksikan të Volvesit, Raul Himenez, pas një ekzekutimi të një goditje këndi nga “topçinjtë” e Londrës.

Të dy mbetën të shtrirë, por për David Luiz nuk pati ndonjë problem, ndërsa Himenez u detyrua të zëvendësohej për ti bërë vendin Fabio Silvas, pasi ai ra pa ndjenja dhe u dërgua me urgjencë për në spital.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco