Çfarë goli! Griezmann shtang portierin e Osasunës

Çfarë goli! Griezmann shtang portierin e Osasunës

15:14, 29/11/2020

Barcelona po fiton me rezultatin 3-0 ndaj Osasunas, në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në La Liga.

Golin e dytë për skuadrën katalanse e realizoi Antoine Griemann. Në një top të larguar keq nga mbrojtja kundërshtare, sulmuesi francez nuk u mendua dy herë dhe goditi fuqishëm sferën, duke lënë të shtangur portierin e Osasunës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco