Kështu e zbukuroi Prishtinën dje ‘Kosova Bike’ me ngjyrat kuq e zi

Kështu e zbukuroi Prishtinën dje ‘Kosova Bike’ me ngjyrat kuq e zi

14:45, 29/11/2020

‘Kosova Bike’ quhet një grup i disa qytetarëve të Prishtinës që dje kanë marrë një iniciativë shumë të bukur dhe interesante.

Ata janë veshur kuq e zi dhe kanë dal në rrugët e qytetetit, duke ia shtuar hijeshinë kësaj feste kombëtare, shkruan Syri Kosova.

Duke iu përshtatur rekomandimeve nga IKSHPK-ja dhe të pasiur me masa të mbrojtjës, ky grup ka bërë xhiro nëpër vend, duke e përçuar një mesazh të madh.

Më poshtë keni një video përmbledhëse të punuar nga Dren Zatriqi, të asaj që u pa dje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco