VIDEO/ Gol 'fluturimthi', Letizia shtang portierin e Juventusit

VIDEO/ Gol 'fluturimthi', Letizia shtang portierin e Juventusit

19:16, 28/11/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Beneventos dhe Juventusit, e vlefshme për javën e 9-të në Serie-A.

Pas golit të shënuar nga Morata për bardhezinjtë, “Magjistarët” kanë arritur të barazojnë rezultatin (1-1). Gaetano Letizia me goditje fluturimthi shtangu portierin e Juventusit, Wojciech Szczesny 45+3).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco