Lajm i mirë për Milanin, talenti i skuadrës rikuperohet nga dëmtimi

Lajm i mirë për Milanin, talenti i skuadrës rikuperohet nga dëmtimi

16:36, 27/11/2020

Edhe pse ka shumë të ngjarë që zëvendëstrajneri, Daniele Bonera të qëndrojë sërish në stolin e kuqezinjëve, një lajm i mirë ka mbërritur për Stefano Pioli në prag të ndeshjes kundër Fiorentina të planifikuar për të dielën pasdite, 

Sipas asaj që raportohet nga Sky Sport, Alexis Saelemaekers në fakt do të jetë në dispozicion për ndeshjen kundër “Violëve”dhe gjithashtu mund të provojë shanset për ta nisur nga minuta e 1 ndeshjen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco