'Dy fëlliqësira të tjera nga zyra e varrimit, foto me trupin e Maradonës'

'Dy fëlliqësira të tjera nga zyra e varrimit, foto me trupin e Maradonës'

10:14, 27/11/2020

Një fotografi e re, e dy personave të tjerë të poshtër, nga zyra funerale Piniar, që shfaqen pranë trupit të vdekur të Diego Maradonës, qarkulloi në rrjetet sociale pikërisht kur lajmi për vdekjen e Diego Maradona tronditi Argjentinën dhe të gjithë botën, njofton shtypi argjentinas.  

Të enjten filloi të qarkullonte një foto e parë që u dënua shumë,  e një punonjësi të funeralit pranë trupit të Maradonës brenda arkivolit.

Dhe si të mos mjaftonte, më vonë doli edhe një foto tjetër e dy personave të tjerë nga e njëjta kompani pranë arkivolit të hapur, në mungesë të hapur respektit për idhullin e botës në futboll dhe  përfamiljen e tij.

Fotot që tronditën opinionin:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco